Jaki gabinet ortoptyczny wybrać?

Rodzicu, nie wiesz na który gabinet ortoptyczny w Warszawie się zdecydować?

W naszym gabinecie ortoptycznym Sky for eyes zawsze możesz liczyć na profesjonalne badanie ortoptyczne, zawierające wszystkie najważniejsze parametry widzenia obuocznego i akomodacji oraz badanie podstawowych funkcji wzrokowych.

Każdej osobie zarówno dziecku jak i osobie dorosłej zostanie zaproponowany plan terapii ortoptycznej w gabinecie bądź terapia domowa (jeżeli będzie takie wskazanie). Nasz gabinet ortoptyczny wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt zarówno do diagnostyki, jak i terapii widzenia.

Nasze kadra ma uprawnienia do realizowania zawodu ortoptyska. Ortoptystka jest zawodem medycznym, uregulowanym prawnie. Ortoptystki prowadzą zarówno badania ortoptyczne jaki i ćwiczenia ortoptyczne. Możesz również sprawdzić czy specjalista na którego się decydujesz posiada nadany numer ortoptystki. Niewątpliwie jeśli specjalista znajduje się na tej liście, zostało zweryfikowane jego wykształcenie i uprawnienia do wykonywania tego zawodu.

W naszym gabinecie ortoptycznym z pewnością ortoptystki w odpowiedni sposób zaopiekują się Twoim dzieckiem, ponieważ oprócz wykształcenia ortoptycznego posiadają wykształcenie wyższe w zakresie terapii pedagogicznej.

W związku z tym często realizowane są u nas ćwiczenia ortoptyczne połączone z terapią pedagogiczną. Zawierające elementy usprawniania tempa i techniki czytania oraz pisania.

Jeśli Twoje dziecko ma trudności w nauce, w nauce czytania, bądź pisania, to nasz gabinet ortoptyczny jest idealny dla Was!

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej oraz dowiedzieć się jak umówić się na badanie ortoptyczne? Zapraszamy do umówienia wizyty online bądź do kontaktu telefonicznego.

Ortoptystka Anna Piłacik rozmawiająca przez telefon, za nią znajduje się napis Sky for eyes. Miejsce, w którym zrobiono zdjęcie, to Gabinet Ortoptyczny Sky for eyes

Do zobaczenia!